Offices | Prague (cz)

Specht & Partner | Prague (cz)

Umístění / Město:

Praha

Registrovaný název společnosti:

Branch office of Specht & PartnerRechtsanwalt GmbH

Adresa:

Vladislavova 16
110 00 Praha

Telefonní číslo:

+ 420 225 341 414

Fax:

+ 420 225 341 415

O kanceláři:

Tým naší pražské kanceláře je složen z vysoce kvalifikovaných, mezinárodně vzdělaných odborníků s rozsáhlými zkušenostmi v místních i přeshraničních transakcích. Naším cílem je poskytovat našim klientům cenově a časově efektivní řešení tak, aby byly naplněny veškeré jejich právní a obchodní potřeby.

Hlavní oblasti:

Jednou z našich hlavních oblastí podnikání je bankovnictví a finance s důrazem především na poradenství a poskytování podpory v oblasti transakcí. Naši právníci se běžně zabývají přeshraničními transakcemi u nadnárodních společností, holdingovými restrukturalizacemi a převody aktiv. Máme dlouholeté zkušenosti v přípravě právní due diligence. Bohaté zkušenosti mají naši právníci také s účastí na mnoha důležitých a složitých transakcích. V této kanceláři pravidelně poskytujeme poradenství mezinárodním investorům, kteří mají zájem o podnikání v České republice, a v této souvislosti poskytujeme i rozsáhlou podporu vzhledem k financování těchto projektů. Mimo jiné náš tým také zastupuje? klienty v lokálních i mezinárodních sporech.

Parkování:

Parkování v centru Prahy může být obtížné. Z tohoto důvodu doporučujeme použít vybraná záchytná parkoviště typu „Park and Ride“ nebo využít možnosti hlídaných garáží. Mezi některé garáže či parkoviště v nejbližším okolí patří následující: Parkoviště Rudolfinum, Alšovo nábřeží 12; MilleniuM Plaza, V Celnici 10; Garáže Opletalova, Opletalova; GPKW, Garáž a parkovací komplex Wilsonova, 2; Hotel InterContinental Praha, Náměstí Curieových 43/5; Národní divadlo, Ostrovní 1; a Slovan Garáže, Wilsonova 327/77.

Veřejná doprava:

Pouhých 300 metrů od kanceláře se nachází Václavské náměstí, kde jsou umístěny zastávky metra Muzeum (linky A & C) a Můstek (linky A & B). V blízkosti se nachází i tramvajová zastávka Václavské Náměstí (zde staví tramvaje číslo 3, 9, 14, 24, 51, 52, 54, 55, 56, 58).